poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Iron Maiden warzą własne piwo!


Jako fanów Iron Maiden, ten news nas zdecydowanie ucieszył: IRON MAIDEN WARZĄ PIWO!

Wokalista Ironów, Bruce Dickson, został jakiś czas temu zaproszony przez browar Robinsons Brewery do uwarzenia piwa. Jako, że piwo będzie w stylu brytyjskiego ale, a na koncertach zespołu nie ma nic bardziej brytyjskiego niż Eddie (maskotka Ironów) wymachujący Union Jackiem podczas "The Trooper", piwo będzie się nazywało właśnie Trooper.

Jeżeli chodzi o skład to piwo będzie ważone na bazie słodu Tipple, a chmielone odmianami Goldings, Bobec oraz Cascade, więc trochę ameryki w tym "prawdziwie brytyjskim" ale jednak będzie. W smaku, jak zapowiada browar, piwo ma być dość lekkie, bez mocnej goryczki, więc raczej nie należy się spodziewać jakiś powalających wrażeń. Oby tylko nie wyszło jak większość produktów na licencji.

Piwo ma być gotowe na maj 2013 roku. Mamy nadzieję, że przyjeżdżając na koncert w Łodzi, Iron Maiden oprócz koszulek czy innych gadżetów zabiorą kilka skrzynek ze sobą i będzie nam dane się go napić (tak, bilety mamy już od stycznia). Jeżeli tylko uda nam się je gdzieś dorwać, nie omieszkamy go dla Was przetestować.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Blog jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz skończone 18 lat?

TAK NIE
Oceń blog